بازیابی کلمه عبور

عضویت در سایت

کلیه کاربرانی که قصد عضویت و خریداری از سایت اردبیل تخفیف را دارند، باید مفاد این توافق‌نامه را کامل مطالعه و سپس اقدام به عضویت و خرید از سایت کنند. عضویت در سایت اردبیل تخفیف و یا خرید از آن به منزله مطالعه و قبول شرایط خرید و عضویت و قوانین و مقررات مربوطه است.

1. افراد برای عضویت در سایت اردبیل تخفیف و خرید از آن باید در هنگام خرید یا در حالت عادی به قسمت عضویت مراجعه کنند. در این مرحله با وارد کردن اطلاعات لازم مانند نام و نام خانوادگی، رمز عبور و آدرس پست الکترونیکی، لینک تایید عضویت برای آنان ارسال می‌شود که کاربران با کلیک نمودن آن، مراحل عضویت را تایید می کنند.
2. تنها اشخاص حقیقی حق عضویت در سایت اردبیل تخفیف را دارند.
3. صرف عضویت در سایت اردبیل تخفیف دلیل بر قبول و پذیرش مفاد موافقتنامه بوده و خلاف آن به به هیچ وجه پذیرفته نیست.
4. کاربر باید رمز عبور و نام کاربری خود را حفظ نموده و چنانچه آن را فراموش کند، می‌تواند برای ثبت نام مجدد و اخذ کلمه عبور جدید اقدام کند.
5. تنها اشخاص حقیقی حق عضویت در سایت اردبیل تخفیف را دارند.کاربر باید آدرس پست الکترونیک خود را به همراه سایر اطلاعات درخواستی به‌طور صحیح اعلام نموده و مسئولیت ثبت اشتباه و یا خلاف واقع بر عهده شخص کاربر است.
6. عضویت در سایت اردبیل تخفیف رایگان است.
7. به دلیل آنکه در برخی از موارد احراز هویت خریدار از طریق نام و نام خانوادگی ارائه شده در سایت اردبیل تخفیف امکان‌پذیر است، مسئولیت هرگونه مغایرت مشخصات فوق با هویت واقعی عضو بر عهده خود افراد بوده و اردبیل تخفیف هیچ‌گونه مسئولیتی نسبت به مغایرت‌های احتمالی ندارد.
8. هر شخص مجاز به داشتن تنها یک حساب کاربری در اردبیل تخفیف می باشد.
9. کاربر، مسئول حفظ و نگهداری تمام تلفن‌ها، سخت‌افزار کامپیوتر و سایر ابزار ضروری برای دسترسی و استفاده از سایت اردبیل تخفیف و تمام هزینه‌های مرتبط به آن است و اردبیل تخفیف مسئول صدمات ناشی از ابزار کاربر نمی‌باشد.
10. افراد بالای 18 سال تمام حقوق عضویت و انجام معامله (خرید) را در سایت اردبیل تخفیف شرکت دارند.
11. عضویت برای افراد بین 15 تا 18 سال با اجازه ولی و یا قیم امکان‌پذیر و معتبر است. افراد زیر 15سال، حق عضویت در اردبیل تخفیف را ندارند.
12. رعایت حکم این ماده و صحت و سقم ارائه اطلاعات بر عهده مشتری (عضو) بوده و اردبیل تخفیف هیچ‌گونه مسئولیتی در این خصوص ندارد.